KÜHEYLANIN KÖŞESİ : Sizin Rehberiniz Kim?

atla-gelişelim-küheylanın-köşesi

1 Temmuz 2015 • Genel • Görüntülenme: 537

Yanına öyle uzandım koca bedenimle. Bu az yaptığımız bir harekettir. Biz atlar bazen sırtımızı kaşımak için  kendimizi yere atariz. Bu kez durum tamamen farklıydı. Katılımcı o kadar mutsuzdu ki. İçindeki yoğun kederi tüm bedenimde hissettim.

Bizim rehberliğimizde gerçekleştirilen “at rehberli eğitim” programındaydık. Siz insanların içinde ne var ise onu okuma becerimiz var. Programa katılan bir bay tek kelimeyle yoğun bir keder içindeydi. Perişandı adeta. Erkek kardeşinin pankreas kanseri olduğunu öğrenmiş. Doktorlar bayağı ümitsiz konuşmuşlar.  İç dünyası param parça. İçinde öyle bir enerji vardı ki aynen hissediyorum, enerji vücudumdan geçiyor.

Katılımcı askeriyeden emekli. Bugüne kadar hep düşünen beyniyle hayatını geçirmiş.  Havacı olarak uçak bakımından sorumlu teknik ekipleri yönetmiş ancak bugün beynine ihtiyacı yoktu. Bugün bana ihtiyacı vardı. Katıla katıla ağladı ve çözüldü. Bende yattım yanına.

Okul hayatı ve iş dünyası hep düşünen zekanızı besliyor. “Ben rasyonel bir adamım hayatımda duygusallığı yer yok” diyerek taktığınız maskeyle gezinip duruyorsunuz ancak vücut bir yere kadar dayanıyor.  Sonra doktor ve ilaçlarla yaşamaya başlıyorsunuz.

Bu bay hayatında ilk kez böyle bir deneyim yaşadı. Kalbimizin“Amerikan Kalp Matematiği Enstitüsü ” tarafından ispatlanmış bir manyetik alanı var. İnsan kalbinin 7-10 kat büyüklüğünde olan kalbimizin yarattığı manyetik alan içinde gerçekleştirilen uygulamalar  muazzam etkili.

İnsanların kendileriyle ilgili soruların yanıtlarını bulmasında, ya da çıkmaza girdiği zaman karar vermesinde muazzam rehberlik yapıyoruz. Atçılığın dışında yepyeni ve bambaşka bir kişisel gelişim konusu olan bu çalışmaya herkesi davet ediyoruz.

Tags:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>